![](https://scontent.fath3-3.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/322137325_942471173860197_5221701232517623762_n.jpg?_nc_cat=110&ccb=1-7&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=jEGr29EgXAoAX81aIrG&_nc_ht=scontent.fath3-3.fna&oh=00_AfAiJSXZt6dhhsi1VyLAqM7MeNH8ZkU4R_rwB_jRg8pxvA&oe=63CDD1F9)
Μετά από την απόφαση του Δ.Σ. της 29ης Δεκεμβρίου 2022 ανακοινώνεται ότι η πρώτη Γενική Συνέλευση του Συλλόγου έτους 2023 θα λάβει χώρα την 21η Ιανουαρίου 2023, ημέρα Σάββατο & ώρα 17.45 στο Κοινοτικό κατάστημα του χωριού μας . Επειδή θα προηγηθεί Αγιασμός & Κοπή Βασιλόπιτας παρακαλείσθε για έγκαιρη προσέλευση .
ΘΕΜΑΤΑ ΠΡΟΣ ΣΥΖΗΤΗΣΗ : α. Ενημέρωση για την εξέλιξη του πρώτου έργου του Συλλόγου, μετά την ομόφωνη απόφαση του Τοπικού Συμβουλίου, το οποίο & ευχαριστούμε θερμά , με τίτλο “Τεχνική περιγραφή διαμόρφωσης διαβάσεων & χώρων στάθμευσης οχημάτων επισκεπτών Αρχαιολογικού χώρου Αρχαίας Μυωνίας”.
β. Εγκριση Προγραμματισμού Εκδηλώσεων & λοιπών διοργανώσεων τρέχοντος έτους (2023).
γ. Διάθεση ημερολογίων έτους 2023 .
δ. Προγραμματισμός αποκριάτικης Εκδήλωσης με προτεινόμενη ημερομηνία μέσα στο τριήμερο της Καθαράς Δευτέρας .
ε. Συζήτηση γενικών θεμάτων .
ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ & ΚΑΛΗ ΑΝΤΑΜΩΣΗ !!!