![](https://scontent.fath3-4.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/326428258_8738906406181688_603485487719095122_n.jpg?_nc_cat=107&ccb=1-7&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=utYR_qYssEgAX9G8FKK&_nc_oc=AQmwioZ2oHG5CL3owbJ7YOzj56YNhFCz0OZWxd_KLioJxOx93nK0p-Jq_XyDT6LeJyc&tn=QtO3tm_ZrXq3rXjJ&_nc_ht=scontent.fath3-4.fna&oh=00_AfCkjOPk3c98mWfEMNFj0ADllZaQqnZ22kWrWwjiQJ-grA&oe=63D2A49F)
Στέφθηκε με επιτυχία & σε ευχάριστο κλίμα η Γενική Συνέλευση του Συλλόγου μας Φίλων
![](https://scontent.fath3-3.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/326358676_1836222126753412_1032208427495333012_n.jpg?_nc_cat=111&ccb=1-7&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=fgGRuMNt330AX9XGJhO&tn=QtO3tm_ZrXq3rXjJ&_nc_ht=scontent.fath3-3.fna&oh=00_AfBJnxp-RXbYlFDsIpllJlGK0uE7LU1vlgu100BNDLmDkQ&oe=63D2FB1C)
” Φως στον Πολιτισμό της Αρχαίας Μυωνίας” & η Κοπή Πίτας 2023,την οποίαν ευλόγησε ο Πατέρας Χρήστος Λυκουρέσης & έκοψε ο Πρόεδρος Παν Αγαπητός μαζί με το Δ.Σ του Συλλόγου. Παρευρέθηκαν ο Αντιδήμαρχος Δ.Ε. Άμφισσας κ Νίκος Λουπάκος , ο Πρόεδρος της Τοπικής Κοινότητας Ευθύμιος Κατσαρέλης τον οποίο ευχαριστούμε ιδιαιτέρως για την συνεχή στηριξη του, ο Δημοτικός Σύμβουλος Ανδρέας Σολτάτος, οι τέως Πρόεδροι της Κοινότητας Βασίλης Κυριάκης & Λουκάς Τριανταφύλλου καθώς & ο Πρόεδρος του Συλλόγου Αγιοευθυμιωτών Σπύρος Κυριάκης. Κυρίως όμως ήτανε κοντά μας πολλά μέλη & φίλοι του Συλλόγου μας. Το Φλουρί το κέρδισε ο κοινοτικός Σύμβουλος Κώστας Νικολόπουλος- Στελίγκος και του δόθηκε ως δώρο μία εικόνα του Χριστού την οποίαν επέστρεψε ως χορηγία στον Σύλλογο μας & τον ευχαριστούμε γι αυτό.
![](https://scontent.fath3-3.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/323274827_939925894050212_5784365228402439861_n.jpg?_nc_cat=106&ccb=1-7&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=fFUU5gE0CPQAX8bgeZ_&_nc_ht=scontent.fath3-3.fna&oh=00_AfDkfpIgK7nzW-Bq2-mtd5MlofaLrZo1BcVpjasbSdDBRA&oe=63D21A72)
![](https://scontent.fath3-4.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/324085377_576332677365273_4699466849813042726_n.jpg?_nc_cat=101&ccb=1-7&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=k3oKbZWTXHwAX8aareD&tn=QtO3tm_ZrXq3rXjJ&_nc_ht=scontent.fath3-4.fna&oh=00_AfA3JoqPylsFfnXJLVetw9eS4MaCBV1Lh0HWkdat5U2aGg&oe=63D28063)
Ευχαριστούμε όλους όσους μας τιμήσατε με την παρουσία σας & ΕΥΧΟΜΑΣΤΕ ΚΑΛΗ & ΕΥΛΟΓΗΜΕΝΗ ΧΡΟΝΙΑ ΣΕ ΌΛΟΥΣ ΜΕ ΑΠΟΛΥΤΗ ΥΓΕΙΑ ΣΕ ΕΣΑΣ & ΤΙΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΕΣ ΣΑΣ !!!